Hotel Astor - Florencie
43.78811, 11.2314Popis
Astor je 3-hvězdičkový komfortní hotel umístěný vedle Demidoff Chapel of San Donato. Při pobytu zde budete mít přístup k Wi-Fi v celé budově a soukromému parkovišti na místě.
Místo
Tento komfortní hotel v nákupní čtvrti je umístěn 2 km od Centrální tržiště. Nemovitost je 10 minut jízdy od Palác degli Uffizi ve městě Florencie. Hotel Astor leží v blízkosti Museo dell'Opera del Duomo.
Nejbližší autobusová zastávka je Maragliano Redi, ve vzdálenosti pouhých 150 metrů.
Pokoje
Hotel Astor nabízí pokoje s výhledy na dvůr.
Stravování
Bezplatná bufetová snídaně je perfektní způsob, jak začít den. Hosté jsou vítáni v baru v hale, kde mohou relaxovat s nápojem. Široký výběr jídel, včetně Palác degli Uffizi a Náměstí Piazza del Duomo, je v nabídce.
Základní informace o Hotel Astor
| 💵 Nejnižší cena pokoje | 673 Kč |
| 📏 Vzdálenost do centra | 2.4 km |
| 🗺️ Hodnocení polohy | 7.0 |
| ✈️ Vzdálenost do letiště | 4.1 km |
| 🧳 Nejbližší letiště | Florencie, FLR |
Místo
pohled na ulici
- Zajímavosti města
- Nedaleko
- Restaurace
- Hotely poblíž
Recenze Hotel Astor
-
missingNapsal(-a) recenzi dne 07 zář.
čistý, účelně zařízený, pohodlné postele, internet zdarma na pokojích, denně výměna prádla a ručníků, parkování zdarma ve dvoře u hotelu, minuta na bus (jezdí každých cca 7 min.) do centra, snídaně jednoduchá, dobrá, dobrý start do nového dne
v koupelně okolo mělkého sprch.koutu jen závěs, tudíž jste se museli sprchovat jen velmi opatrně nebo jste vyplavili celou koupelnu
-
missingNapsal(-a) recenzi dne 25 srp.
Pokoje byly uklizené, čisté, snídaně v ceně klasická. Měli jsme potíže s klimatizací, které byly řešeny a vyřešeny. Skvelá poloha, do úplného centra Florencie jel autobus od hotelu asi 5 minut, pěšky se jedná o procházku na 15 minut.
Je zde malinké parkoviště, my jsme se vešli, ale kdyby měli všichni hoteloví hosté auto, nevešla by se. První noc jsme prakticky probděli, klimatizace nefungovala, tudíž jsme otevřeli okno do ulice, ale šel odtud velký hluk. Druhý den nám proto dali pokoj na jiném patře, ale problém byl stejný, řekli jsme si o pokoj o patro níže, kde klimatizace fungovala a od té doby bylo vše v pořádku. Pokud by ale neměli volné pokoje, byl by velký problém. Nebyla jsem spokojená se sprchou, po každém púoužití jsme měli zaplavenou koupelnu.
-
missingNapsal(-a) recenzi dne 25 srp.
Vzhledem k tomu, že není uvedena nutná rezervace parkovacího místa, má hotel málo míst pro parkování,
-
missingNapsal(-a) recenzi dne 11 srp.
Příjemná vzdálenost do centa města
Hotel nemá restauraci a možnost dát si večeři je nulová, téměř žádná restaurace v okolí a když, tak obsazená:-)
-
missingNapsal(-a) recenzi dne 31 čce.
Pěkná byla recepce,chodby a bar,kde se ráno podávala snídaně.Ta měla velký výběr jak nápojů,tak i jídla.
Co se mi opravdu nelíbilo,že koupelna nebyla nijak udržovaná(věšák na ručníky byl vypadlý a držák na sprchu byl na tom taky tak.Při jízdě výtahem to chtělo zadržet dech,protože se výtahovou šachtou nesel zápach z odpadů :(
-
missingNapsal(-a) recenzi dne 20 čce.
Velmi milí a ochotný personál. Dobré parkování na dvoře hotelu, které bylo zabezpečeno bránou. Možnost ubytování psa.
Špatně vytopený pokoj v zimním období.